Vitajte na našej stránke. Prajem Vám veľa zábavy a novej inšpirácie ! Ak máte nejaké pripomienky, neváhajte napísať.

Vitajte !

Tento web slúži študentom aby sa dokázali orientovať v tomto uponáhľanom svete. Každý týždeň píšem a pridávam sem hlavne tipy, rady návody ako zvládnuť každodenný život a školu. Tento web má výstižný názov - Život študenta, pretože tu skutočne nájdete všetko, čo sa týka životu študenta od rád ako vstávať, cez pomôcky k učeniu až po zdravý životný štýl. Verím, že tento web bude mať úspech a pomôže vám. Ak máte nejaké dotazy, návrhy, proste čokoľvek, obráťťe sa na mňa a napíšte mi tu alebo kľudne aj tuto pod úvod. Ak vás zaujíma história tohto webu alebo niečo o mne - nech sa páči.

 

Ako používať náš web ?

Náš web sa používa skutočne ľahko. Prvých niekoľko kategórii tvoria kategórie ako Napíšte nám, Kontakt a podobne. Tu nenájdete nijaké články, každá z nich slúži na niečo. Napíšte nám slúži na to, aby ste napísali svoje postrehy a tipy. Kontakt na to, aby ste nás vedeli kontaktovať a podobne. Druhá časť kategórii sú už spomínané články a rady. Sú tu kategórie, prehľadne a tematicky rozdelené. Je tu niekoľko zaujímavých kategórii ako Ráno alebo Mládež a financie. Ak chcete konkrétne nejaký článok, môžete mi napísať tu   do diskusného fóra.

 

Kritika

Som veľmi vďačný za každú kritiku na túto web stránku. Pomáha mi to nájsť na nej chyby, opraviť ich a ešte vylepšiť túto stránku. Áno, tento web je vytvorený vo webnode, ale to podľa mňa nevadí, lebo nie len grafika ale aj obsah je dôležitý. Ja sa sústredím hlavne naň a snažím sa ho opravovať a vylepšovať aby najviac pomáhal vám.

 

Napíš svoj e-mail a nechaj si zasielať novinky !

Ak chceš pravidelne dostávať novinky o stránke, napíš mi sem kontaktné údaje.

Anketa

Chceli by ste tu viac vecí o mne a stránke ?

Áno, zaujíma ma to (26)

50%

Nie, nezaujíma ma to (26)

50%

Celkový počet hlasov: 52

TOPlist

Novinky

Užitočné odkazy

23.02.2013 10:00
Dnes som založil novú kategóriu, ktorá má výstižný názov Užitočné odkazy. Nájdete na nej všeliaké stránky, ktoré vám dúfam pomôžu.

Nová kategória

08.02.2013 15:19
Dnes som tiež zaviedol novú kategóriu článkov (na žiadosť jednej návštevníčky), ktorá sa bude zaoberať problémamy mládeže a budú tam hlavne príbehy z bežného života.

Nové články

08.02.2013 15:18
Dnes som pridal sedem nových článkov a počet sa rozrástol na 20.
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>