Niečo o mne

Dlho som rozmýšlal nad tým, či napíšem niečo o sebe, až som sa nakoniec rozhodol, že je správne napísať niečo o sebe. Viem, že mnohých z vás to nezaujíma, ale mal som už aj také pripomienky, že by to tu radi videli. Ale prosím rešpektujte to, že chcem zostať aspoň v malej anonymite. Takže volám sa Samo, bývam pri Banskej Štiavnici, v kľudnej štvrti, kde mám mnoho času na rozmýšlanie a písanie článkov ako je aj tento. Mám tam pokoj na premyslenie všetkého, dodanie novej inšpirácie a podobne. Mojimi záľubami sú predovšetkým futbal – je to môj najobľúbenejší šport a nedám naň dopustiť – rád ho pozerám ale ešte radšej hrávam. Ďalšími menšími záľubami sú predovšetkým tvorba web stránok (ako je napríklad aj táto, spravujem ešte aj stránku našej triedy), ďalej čítanie kníh, hlavne o futbalových hviezdach, detektívky, akčné a náučné. Mám rád aj šach a písanie príbehov, či už vymyslených alebo reálnych.

V škole ma baví matematika, fyzika, telesná a bočne trochu informatika, ale webdiseigner zo mňa nikdy nebude, pretože to nemám v krvi. Rozmýšlal som nad spoluprácou s niekym, kto sa v tom vyzná, ale to by bolo až neskôr (keď začnem zarábať). Do školy chodím rád, a aj keď viem, že nevyužijem všetko, čo sa v nej naučím, veľkú časť budem potrebovať a nebude mi na nič.

Du budúcna nemám vysoké ambície. Chcel by som si otvoriť malý stánok so sladkosťami a časopismi pri nejakej škole, kúpiť si veľký pozemok a zasadiť pár ovocných stromov. Potom by som chcel rok predávať a keď si už niečo zarobím, chcel by som si otvoriť veľký farmu niekde na západe Slovenska. Mám rád zvieratá, doma máme zajačika, - aj to je jedne z dôvodov.

Nápad založiť túto stránku ma nenapadol zo dňa na deň. Ak mám byť úprimný – trvalo to pol roka. Najprv som mal stránku na webnode – Volala sa skolajenuda a boli tam ankety, vtipy a pár článkov. To bola moja úplne prvá stránka. Keď som sa na ňu pozrel po dvoch rokoch – jedným slovom úbohosť. Ďalšia bola moja vlastná (September 2012), ktorá popisovala mňa, moje záľuby a názory. Tretia, predposledná bola o využití voľného času (December 2012). Tá mi pripadala slabá, bolo tam toho málo takže vznikla táto (Január 2013), ktorá je o študentoch a ich ťažkom živote. Popis tejto stránky je v úvode.

Čo sa týka môjho vkusu – oblečenie moc neriešim, dám si rifle a tričko, ktoré sa páči mne, v lete šortky s tričkom alebo košeľou. Hudbu si veľmi nevyberám – pustím rádio a počúvam hudbu aj správy. Dievčatá sa mi páčia takmer všetky (nezáleží mi na vlasoch) – záleží mi hlavne na inteligencí a správaní – tieto dva faktory sú najpodstatnejšie – nie krása. Môj obľúbený futbalista je Iker Casillas (brankár). A všetko ostatné takmer ako moji rovesníci.

Mám rád svoju rodinu a vážim si všetkých kamarátov. Žijem si pokojný život – starám sa iba o brata, rodinu, školu a španielsku ligu. Teraz chcem vyštudovať a popri tom spravovať túto stránku – a možno sa z toho v dospelosti stane biznis (uvidíme ako sa to vyvynie).

Čo si strašne vážim je každý jeden návštevník tejto stránky. Je to pre mňa obrovská pocta, že niekto má záujem o moju stránku. Poteší má každé číselko na počítadle návštevníkov, každé pekné slovíčko, každá úprimná kritika a každý nový článok, ktorý napíšem a môžem ním pomôcť. Pretože ak si nepomôžeme navzájom – kto nám pomôže.

Moje životné krédo : „Čo ťa nezabije, to ťa posilní“

Obľúbený citát : „Život je ako byť futbalovým brankárom. Nezáleží na tom, koľko striel chytíte. Ľudia si budú pamätať vždy len to, čo nechytíte“ Iker Casillas

Dúfam, že vás môj „životopis“ zaujal a ak by ste o mne chceli ešte niečo vedieť, kľudne sa pýtajte.

 

História tejto web stránky

Sem budem zapisovať podrobnú históriu tejto stránky, dôležité dátumy aj prírastky.

 

26.1.2013 - Založenie stránky

27.1.2013 - Web nadobudol základnú štruktúru

28.1.2013 - Web má pätnásť článkov

4.2.2013 - Po krátkej dovolenke som pridal tri nové články

8.2.2013 - Na web pribúdajú ďalšie články a počet sa rozrastá na 20

16.2.2013 - Počet článkov na tejto stránke dosiahol počet 26

3.3.2013 - Na stránku je pridaných veľa nových funkcí, o ktorých informujem v novinkách

5.3.2013 - Na stránke sa náchádza 33 článkov

7.3. - Na stránke sa objavuje nová kategória Formuláre a spájajú sa kategórie Napíšte nám a Otázky a odpovede.

Hlavné fakty o tejto stránke

Založenie : 26.1.2013

Počet článkov : 36

Odhad čistého času, stráveného písaním a upravovaním stránky : 12 hodín

 

Dosiahnutie počtu článkov

10 - 27.1.2013

15 - 28.1.2013

20 - 8.2.2013

30 - 5.3.2013

40

50

100

Anketa

Zaujíma ťa história nášho webu ?

Áno (10)

50%

Nie (10)

50%

Celkový počet hlasov: 20

Novinky

Obnovenie stránky

29.05.2013 18:35
Nakoľko som asi dva mesiace nemal možnosť stránku spravovať, trochu sa zastavil prísun článkov a aktivita. Taktiež klesol aj počet používateľov, respektíve návštevníkov. Od dnes sa to ale začne zlepšovať, pretože budem znovu aktívny ako doteraz a budem sa snažiť robiť stránku ešte lepšiu ako bola...

Apríl je tu

02.04.2013 11:11
Apríl je tu a to znamená, že som konečne po mesiaci získal prístup k administrácii. A doplnil som aj všetky kontaktné údaje, ktoré nájdete v kategórii kontakt.

Články na týždeň

17.03.2013 11:54
Trojica článkov na nasledujúci týždeň bola práve publikovaná. Články o ochrane životného prostredia, vreckovom, ale aj o tom, prečo som neveriaci nájdete v kategórii články, stačí kliknúť na obrázok a článok sa vám otvorí. Príjemné čítanie.

Video

12.03.2013 10:45
Dnes som pridal na stránku aj video našej stránky, je v úvode. Chcem sa poďakovať kamarátovi Adamovi, že ho uverejnil.

Formulár

07.03.2013 17:06
Na úvodnej stránke pribudol formulár pre Registráciu. Ak sa tam zaregistruješ, budú ti pravidelne chodiť novinky o stránke. Zadaj e-mail alebo meno na Facebooku.

Spojenie

07.03.2013 15:11
Dnes som spojil dve kategórie - Napíšte nám a Otázky a odpovede. Obe ich nájdete v menu alebo tu. V tejto kategórii sa budete vy pýtať a ja odpovedať.

Formuláre

07.03.2013 15:08
Od dnes na stránke nájdete novú kategóriu s názvom Formuláre, kde budem raz za čas pridávať nejaké formuláre. Samozrejme vás o tom dopredu upozorním.

Trojica článkov

03.03.2013 17:14
Do kategórie Príbehy (Články) pribudli tri nové články od nového prispievatela Fridricha. Odporúčam si prečítať tieto sci-fi, historicko detektívne príbehy.

Najnovšie články

03.03.2013 12:16
Dnes som vymyslel nový zlepšovák. V kategórii články, na hlavnej strane nájdete vždy tri najnovšie pridané, články.

Nové prvky

03.03.2013 12:06
Dnes boli na stránku pridané niektoré nové prvky, vrátane nových odkazov a takisto oslavujem aj iný úspech - na stránku pomaly zavítalo 300 užívatelov. Dúfam, že toto číslo sa ešte zväčší. Ďakujeme !
1 | 2 | 3 >>