Na to sa ma už pýtali mnohí - dôvody sú hneď dva. Za prvé, som ešte študent a nechcem si platiť stránku, tak využívam túto, zadarmo. Druhý je ten, že webnode editor sa mi páči a ľahko sa v ňom pracuje, tiež ho najelepšie poznám. Postupne by som stránku rád zdokonalil do takého štádia, že sa mi oplatí založiť si aj platenú web stránku. Ale to nejaký ten rok potrvá.